Dora MakinaENGLISHMENÜ

Dora Makina

Ülkemizin önceliği olan yerlileştirme faaliyetleri kapsamında; Havacılık ve Uzay Sanayi, Enerji ve Medikal Sektörlerine yönelik hizmet vermekteyiz.
DORA MAKİNA KURUMSAL

Dora Makina, kurucuları ve ortaklarının talaşlı imalat alanındaki bireysel yetkinlik ve tecrübe birikimlerini bir araya getirmeleri ile 2004 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz, CNC işleme merkezleri, CMM ölçme makinaları, hassas tesviye mikroskopları ve bu makinaları destekleyen birçok tamamlayıcı makinalar ile 12000 m² kapalı alanlarda Ankara Ostim Sanayii alanı içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal
DORA MAKİNA MİSYON

Ülkemizde uzay, havacılık, enerji ve medikal sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin gereksinimlerine teknoloji odaklı hizmet ve çözümler üretiyoruz.

Sektörün dışa bağımlılığının azaltmasına katkıda bulunup, süreci kalite ve zamanında teslimat hedeflerimiz doğrultusunda yöneterek kazanılan teknik yetkinlik ve teknolojik kabiliyetlerimizi sivil sektörede uygulayabiliyoruz. Talep ve beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vererek, her koşulda müşterilerimiz için en iyisini yaparız.

Kurumsal
  1. doratek

    Doratek; Dora Makina’nın yan kolu olarak 2011 yılında kendi markası ile çeşitli dallarda sağlık bakanlığından onaylı 1500 ün üzerinde farklı model medikal implant üretimine başlaşmıştır. Bugün gelinen noktada 25’i aşkın çalışanı ile bir çok CNC makina ile üretim yapan bazı ürünlerine patent alan, 10 dan fazla ülkeye ihracat yapan bir firmadır.www.doratek.net

  2. ankes

    Dora Makina; 2015 yılında ANKES Otomasyon Makina Mühendislik San. Tic. A. Ş.’yi bünyesine katarak, imalat projeleri hazırlama, üretime alma, üretim iyileştirme, teknik eğitim, satış pazarlama işine girmiştir. Şuan 10 kişilik teknik kadrosu ile bir çok ürünün Türkiye mümessilliğini ve Mitsubishi Carbide firmasının İç Anadolu bayiliğini yapmaktadır.www.ankes.com.tr

HAKKIMIZDADora MakinaCevat Dündar Cad. No:135 Ostim 06370 Ankara / Türkiye
0312 354 0710